Płaskorzeźba

Płaskorzeźby - spektrum technik wykonania płaskorzeźb w naszej pracowni jest nieograniczone. Podejmujemy się wyzwań w każdym materiale, gdyż dysponujemy kadrą z historią wieloletniej współpracy oraz technicznym i logistycznym przygotowaniem. Realizacja najdziwniejszych pomysłów jest dla nas zawsze twórczą przygodą z happy endem.

Zarówno w przypadku płaskorzeźb, jak i dzieł malarstwa artystycznego realizujemy prace na podstawie projektów Klienta, jak i również sami projektujemy. Płaskorzeźby wykonujemy praktycznie w każdym materiale: gips, kamień, drewno.

Płaskorzeźba – dokładne informacje

Ceny

Wycena płaskorzeźby uzależniona jest przede wszystkim od tematu i wybranej/wskazanej  techniki wykonania.

Chcąc stworzyć kosztorys wykonania płaskorzeźby, potrzebujemy następujących danych: temat dzieła,  proponowana technika wykonania, gabaryty.

 

Bezpłatnie wykonujemy:

Projekt - zapewniamy bezpłatne wykonanie projektu dla klientów, którzy dysponują ideą.

Wizualizacje - opracowujemy wizualizację przestrzenną, po to aby nasi klienci mogli zobaczyć efekt końcowy jeszcze przed przystąpieniem do realizacji zlecenia.

Dokumentacje fotograficzną - fotografujemy wykonaną płaskorzeźbę, po to aby dostarczyć Państwu zdjęcia potrzebne w działaniach marketingowych.