Mural

Mural - rodzaj malarstwa ściennego charakteryzujący się przede wszystkim monumentalnym gabarytem. Do pracy nad muralem używamy najnowocześniejszych osiągnięć techniki, zachowując jednocześnie takie wartości jak: jakość (malatura oparta o produkty na naturalnych składnikach), trwałość, wierność. Tematyka realizowanych projektów dowolna: począwszy od czysto komercyjnych  logotypów po artystycznie rozbudowane prace autorskie. Nasi artyści wykonują malowidła ścienne  zarówno na zewnętrznych elementach architektury, jak i wewnątrz budynków.

Mural – dokładne informacje

Ceny

Malowanie murali na zamówienie to nasza praca i pasja. Niepowtarzalny charakter zleceń decyduje o tym, że cena zawsze jest ustalana indywidualnie.

Aby przygotować kosztorys z zakresu artystycznego malowania ścian, potrzebujemy następujących danych: temat dzieła, technika wykonania, gabaryty.

Orientacyjne koszty pracy  nad muralem: od 150 zł za m2.

 

Bezpłatnie wykonujemy:

Projekt - dla klientów, którzy posiadają ideę, projekt wykonujemy bezpłatnie.

Wizualizacje - nasi projektanci przygotowują wizualizacje przestrzenne wnętrza w taki sposób, aby, przed wykonaniem malowideł ściennych, byli Państwo świadomi efektu końcowego.

Dokumentacje fotograficzną -  nasi fotografowie dostarczą pamiątkowe zdjęcia muralu, które będą Państwo mogli wykorzystać w działaniach marketingowych.