Fresk

Fresk -  technika artystycznego malowania ścian na mokrym tynku, przy wykorzystaniu farb odpornych na alkaliczne działania wapna zawartego w zaprawie. Jako fresk określamy tylko te malowidła ścienne, które zostały wykonane na mokrym tynku.

Fresk jest uznawany za jedną z najtrudniejszych technik malarstwa, gdyż przy jej stosowaniu niemal niemożliwe jest dokonywanie zmian i nanoszenie jakichkolwiek poprawek w malowaniu. Fresk jest też jednym z najtrwalszych rodzajów malarstwa ściennego.

Tematyka realizowanych fresków jest dowolna: począwszy od czysto komercyjnych  logotypów po artystycznie rozbudowane prace autorskie. Realizujemy również repliki istniejących fresków, a także odtwarzamy w tej technice dzieła Wielkich Mistrzów Malarstwa.

Fresk – dokładne informacje 

Ceny

Fresk jest jednym w swoim rodzaju malowidłem ściennym. Ze względu na jego niepowtarzalny charakter cena za wykonanie zlecenia za każdym razem jest ustalana indywidualnie.

W celu przygotowania kosztorysu wykonania fresku, wymagamy następujących danych: temat dzieła, technika wykonania, gabaryty.

Orientacyjne koszty pracy nad  freskiem  – od 200 zł za m2.

 

Bezpłatnie wykonujemy:

Projekt - wykonujemy bezpłatny projekt dla naszych klientów, którzy dysponują ideą.

Wizualizacje - przed przystąpieniem do pracy przygotowujemy wizualizację przestrzenną zlecenia tak, aby byli Państwo świadomi efektu końcowego.

Dokumentacje fotograficzną -  uwieczniamy freski na zdjęciach, które mogą Państwo wykorzystać w późniejszych działaniach marketingowych.